KONST / Litografier / Litografier 12257034
nr 1225 7034
Kristina Anshelm
(f. 1942), Sverige
Litografier, 3 st, 125-upplaga, bland annat Lukasevangeliet, signerade. Motivet: 15x30
Kristina Anshelm, svensk grafiker och målare född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 december 2018
kl 20:44:15
17/12 12:07:24
Kristina Anshelm
Läs mer om Kristina Anshelm